18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۰۸:۱۱:۵۶
کد مطلب:  PCsgpWnq
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آموزش سبک صحیح زندگی از نیازهای اصلی دانش آموزان است

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت بزرگداشت مقام معلم بصورت سرزده ،با حضور در مدارس روستایی ناحیه 1 ری و کهریزک از زحمات ارزشمند معلمین تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت بزرگداشت مقام معلم بصورت سرزده ،با حضور در مدارس روستایی ناحیه 1 ری و کهریزک با اهدای گل از زحمات ارزشمند معلمین تقدیر کرد.

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این دیدار معلمین را از تاثیرگذارترین افراد در توسعه علمی و عملی کشور دانست و افزود : معلمین ما باید به دانش روز تجهیز شوند و مطابق با شرایط و نیازهای نسل جدید خود را در کلاس درس حاضر کنند.

وی افزود: امروزه در کنار تحصیل علم درمدارس ،آموزش سبک زندگی و بالا بردن سطح آگاهی دانش آموزان ، از نیازهای اصلی آنهاست است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، تصریح کرد: امروز پیشرفت علم وتکنولوژی در دنیا ، آسیب های خاص خود را نیز در جوامع مختلف بوجود آورده است ، که کشور ما نیز از این مقوله مستثنی نیست و باید با آگاهی بخشیدن به دانش آموزان  و هوشیاری در برابر خطرات آسیب های اجتماعی در این راستا گامهای جدی تری برداریم .

 

 

به اشتراک بگذارید :