14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۴:۰۸:۱۳
کد مطلب:  MS1n05w1
...
پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی بمناسبت هفته معلم 1396

بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان پیامی صادر کرد. متن کامل پیام بدین شرح است:

با  نام ذات اقدس حق تعالی نخستین معلم هستی

دوازدهم اردیبهشت یادآور رادمردی مجاهدی بزرگ و دانشمندی فرزانه است که نقشی فراموش نشدنی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دارد

سلام بر روح ملکوتی استاد شهید مرتضی مطهری آن بزرگ مرد علم وعرفان ودرود بر اندیشه متعالی وپاک معلمان که امانتدار نسلها هستند.

تکریم و بزرگداشت معلم بعنوان تاثیرگذارترین شخص جامعه وعامل توسعه وتعالی جامعه، محدود به یک روز وهفته نیست چرا که رسالت تعلیم و تربیت محدود به روز و زمان خاصی نیست و از آغاز آفرینش بوده و خواهد بود.

بدون تردید تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام راحل و همچنین برنامه های سند تحول بنیادین در گروه تکریم و ارج و بها دادن به معلم بعنوان مهمترین کلید واژه این مهم است چرا که مولد ابزار توسعه درجامعه برای اجرای برنامه های کلان بویژه اشتغال وتولید در اقتصاد مقاومتی وبرنامه های راهبردی آموزش وپرورش و کشور وابسته به تلاش معلمان عزیز است.  

خداوند بزرگ را شاکریم که رویکرد توجه و پاسداشت عزت و کرامت معلم و اجرای برنامه های تکریم آمیز در دولت تدبیر و امید وجهه همت دولتمردان و مقام عالی وزارت قرار گرفته است.

با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم به همه همسنگران عرصه گسترده تعلیم وتربیت وخرسندی وتشکر از کسب موفقیتهای ارزنده ومنحصر به فرد دانش آموزی وفرهنگی در عرصه های ملی-استانی وشهرستانی که همه مدیون تلاش معلمان  ومدیران ومربیان بزرگواراست امید دارم با همت؛ همراهی وهمدلی شما شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این مرز و بوم باشیم.

جعفر پاشایی

مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی

به اشتراک بگذارید :