4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۴:۰۱:۴۰
کد مطلب:  y0rNtNWI
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد؛
تجلیل از برگزیدگان جشنواره های سفیران سلامت و نوجوان سالم شهرستان بناب

همایش تجلیل از طلایه داران سفیران سلامت و نوجوان سالم شهرستان بناب با حضور رئیس اداره سلامت وتندرستی استان وسایر مسئولین در تالار معلم بناب برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از بناب؛ در این همایش از300 برگزیده جشنواره سفیران سلامت ونوجوان سالم در تالار معلم تجلیل به عمل آمد.

داریوش حکیمی نیز توجه به همه ابعاد سلامت جسمی، روانی واجتماعی را ضروری دانسته و گفت: سلامت یکی از نعمت های با ارزش الهی است که بایدبه حفظ آن توجه شود و افرادی که برای خودشان ارزش  بیشتری قائلند به سلامتی خود نیز بیشتر توجه می کنند .

رئیس اداره سلامت وتندرستی آموزش وپرورش استان از سفیران سلامت دانش آموزی خواستند به موضوع تغذیه سالم،تحرک بدنی و فعالیت فیزیکی بیشتر توجه نمایند تا روح و جسم سالم تری نیز داشته باشند.

گفتنی است که برنامه سفیران سلامت دانش آموز در قالب برنامه ملی خود مراقبتی از سال 1394 در حال اجراست و در مدارس مجری این برنامه یک نفر دانش آموز از هر کلاس به عنوان سفیر سلامت انتخاب می شود که پس از گذراندن آموزش های لازم وظیفه انتقال مطالب آموزشی را به همسالان و هم چنین خانواده خود به عهده دارد.

در این همایش همچنین از دانش آموزان برتر استانی ومنطقه ای جشنواره سفیران سلامت ونوجوان سالم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

 

به اشتراک بگذارید :