14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۸:۱۶:۳۷
کد مطلب:  KVeiRaTs
در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم صورت گرفت;
آیین کلنگ زنی مدرسه 6کلاسه خیرساز کیان یامچی مرند

در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم،و اعیاد شعبانیه ،کلنگ مدرسه 6کلاسه خیرساز ،کیان یامچی شهرستان مرندبه زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان،مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان،رئیس مدارس استثنایی اداره کل ،معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند،امام جمعه شهریامچی،و سایرمسئولین استانی،شهرستانی و بخش یامچی در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم،و اعیاد شعبانیه،کلنگمدرسه 6کلاسه خیرساز،کیان یامچی شهرستان مرند به زمین زده شد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی  در آئین کلنگ زنی مدرسه  شش کلاسه خیر ساز شهر یامچی گفت: اعتماد و مشارکت مردم سرمایه ای بسیار ارزشمند  برای نظام است .

وی گفت: در شهرستان مرند ۱۲۰ کلاس درس در طی سه سال در شهرستان مرند توسط خیرین مدرسه ساز به جمع کلاسهای این منطقه افزوده شده است.

علیار راستگو گفت: خیرین با انفاق مال خود  خدمات ارزنده ای به کشور انجام داده اند  که از جمله آنها در حوزه مدرسه سازی است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: بزرگترین خدمت را خیرین به کشور و نظام انجام داده اند .

معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش دراین  آیین کلنگ زنی ،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از حضور خیرین در امر مدرسه سازی به ویژه خیر نیکوکار سرکارخانم اعظم ملا عیس گفت : مدرسه 6کلاسه کیان یامچی دومین مدرسه ای است که توسط حاجیه خانم اعظم ملاعیسی در شهرستان مرند مورد کلنگ زنی قرار میگیرد و این هفدهمین مدرسه  در کارنامه  مدارسی خیر ساز در شهرستان مرند  قرار میگیرد.

پیری در ادامه خاطر نشان کرد نمایندگی بخش یامچی در امر مدرسه سازی با مشارکت خیرین در شهرستان مرند نسبت به دیگربخشها و شهرهاپیشتاز بوده و در طول سه سال تعداد ۶۵  کلاس درس به کلاسهای درسی این بخش افزوده شده است.

در این مراسم  حجت الاسلام هادوی امام جمعه بخش یامچی نیز ضمن تشکر از حضور خیرین بزرگوار  آنرا به عنوان توشه سفر آخرت و امری ماندگار قلمداد نمود و افزود : اینکه خیرین در امر ـآموزش و پرورش مددکار دولت و مردم هستند کارشان بسیار قابل ستایش بوده و اجرشان با خداست

در حاشیه این آیین ،کسایی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان نیز با سپاس از عملکرد مدیریت آموزش و پرورش در جذب خیرین و همچنین قدردانی از خیرین مدرسه ساز شهرستان مرند گفت : امروز ما شاهد مشارکت روز افزون خیرین برون استانی در امر مدرسه سازی هستیم و این نوید بخش آینده ای روشن برای فرزندانمان بوده که منجربه  کاهش مشکلات فضای آموزشی منطقه می گردد

 

بخشدار بخش یامچی نیز در این مراسم با قدردانی از حضور خیرین مدر امر مدرسه سازی در این بخش ،گفت : بحمدالله حضور مردم بخش یامچی در امر مدرسه سازی و نیز خیرین بزرگوار در دوسال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و خیرین با این کارشخداپسندانه خود آثار نیکی از خود به یادگار می گذارند.

درپایان خیر ارجمند سرکارخانم اعظم ملا عیسی نیز در آیین کلنگ زنی مدرسه 6کلاسه کیان یامچی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم میهمان نواز شهرستان مرند به ویژه بخش یامچی، گفت : این مدرسه را در سالرز میلاد امام حسین (ع) به یاد یار وفادار حضرت به نام (کیان ایرانی) به نام نوه ام کیان غفاری  د ر6کلاس کلنگ زنی می کنم.

این بانوی نیکوکار در ادامه افزود ما در این امر مدرسه سازی به حمایت بیشتر مسئولین ذیربط در تسهیل امورات نیاز بیشتری داریم و به حول وقوه الهی بعد از اتمام مدرسه 12کلاسه امام رضا(ع) مرند مدرسه استثنایی را با نانم (بهشت معصومه) در شهرستان مرند کلنگ زنی خواهم کرد و به دعای خیر شما نیاز مبرم دارم.

 

به اشتراک بگذارید :