14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۱:۳۵:۲۳
کد مطلب:  HqFf7KDx
دومین روز مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان پسر آذربایجان شرقی/
آغاز رقابت هنرهای آوایی و خوشنویسی در گروه پسران

دبیر اجرایی سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان آذربایجان شرقی گفت: دومین روز مرحله استانی مسابقات فرهنگی و هنری با شرکت دانش آموزان پسر دوره اول و دوم متوسطه استان در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حسین کربلایی اظهار داشت: رقابت های دانش آموزان پسر از روز گذشته در مجتمع سینمایی 22 بهمن تبریز آغاز شد که شرکت کنندگان در رشته های هنرهای نمایشی، وبلاگ نویسی، نشریه الکترونیکی، بازی های رایانه ای، شعر، داستان نویسی، نقد ادبی و مقاله پژوهی و تکنوازی رقابت کردند.

وی با اشاره به این که 3 هزار دانش آموز استان پس از طی مراحل آموزشگاهی و ناحیه ای و منطقه ای به مرحله استانی رقابت ها راه یافتند، افزود: امروز مسابقات در رشته های هنرهای آوایی و خوشنویسی در همین محل در حال برگزاری است.

رییس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: امروز 360 نفر در هنرهای آوایی و 22 نفر در خوشنویسی  با هم رقابت می کنند.

گفتنی است  مسابقات دانش آموزان دختر از 4 تا 9 اردیبهشت در مجتمع سینمایی 22 تبریز برگزار و مسابقات پسران 10 تا 13 اردیبهشت ماه در همین محل در حال برگزاری است.

 

به اشتراک بگذارید :