11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۳:۵۵:۲۶
کد مطلب:  PMXQRVTG
معاون پرورشی و فرهگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران:
قرآن معجزه پیامبر(ص) و سرچشمه هدایت انسانهاست

معاون پرورشی و فرهگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران از برگزاری مرحله استانی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز اردوگاه شهید منتظری شهریار خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در آیین افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن،عترت و نماز دختران دانش آموز شهرستانهای استان تهران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهدای مدافع حرم و تجلیل از مدیران و معاونین پرورشی واحدهای آموزشی در برگزاری مرحله ای مسابقات قرآن، عترت و نماز  اظهار داشت: قرآن و عترت دو بال محکم برای انسانها می باشد و شما دانش آموزان با فرا گرفتن قرآن و سیره پیامبر(ص) در زندگی خود به مرحله تعالی خواهید رسید.

 

وی در ادامه قرآن کریم را معجزه پیامبر  اسلام(ص) دانست و افزود:این کتاب آسمانی  پس از گذشت 14 قرن، تحریف ناپذیر می باشد و جامعیت و جاودانگی آن در نزد همگان مشهود است.

 

هاشمی با اشاره به دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات قرآن ،تاکید کرد: ارزش این توفیق الهی را که نصیب انسان می شود را نباید فراموش کرد و در راه تمسک به این امانت پیامبر مکرم اسلام (ص) بیش از پیش باید کوشید.

شایان ذکر است مرحله استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز با حضور دانش آموزان دختر برتر شهرستانهای تهران، در اردوگاه شهید منتظری شهریار در حال برگزاری است.

 

به اشتراک بگذارید :