14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۳:۳۵:۵۹
کد مطلب:  wkKLRDyR
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در بازدید از مسابقات فرهنگی و هنری:
یکی از اهداف رقابت های فرهنگی و هنری تقویت کارگروهی دانش آموزان است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از مسابقات فرهنگی و هنری استان خاطر نشان شد: یکی از اهداف رقابت های فرهنگی و هنری تقویت کارگروهی در بین دانش آموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در بازدید از مرحله استانی سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان در مجتمع سینمایی 22 بهمن تبریز اظهار داشت: این مسابقات با دو هدف تقویت کار گروهی و جمعی در بین دانش آموزان از دوره های ابتدایی تا متوسطه و تقویت ابتکار، خلاقیت و نوآوری در بین دانش آموزان برگزار می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی افزود: استان آذربایجان شرقی با تکیه بر این دو رویکرد مرحله ی استانی این مسابقات را برگزار می کند و ظرفیت دانش آموزان در مرحله ی استانی 12 هزار نفر است که 3 هزار نفر با لحاظ مصداق اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل سال گذشته با هماهنگی معاونت پرورشی طی داوری غیرحضوری با حضور عملی 3هزار نفر برای دختران و پسران برگزار شد.

پاشایی با بیان این که اجرای مسابقات علمی، فرهنگی و هنری و ورزشی معیار سنجش دانش آموزان در حوزه های مختلف است، تاکید کرد: نوجوانان امروز در فردای جامعه باید نقش آفرینی کنند و برای این مهم از دوران تحصیل باید مسئولیت پذیری و  نقش آفرینی را تمرین کنند.

مسابقات دانش آموزان دختر از 4 تا 9 اردیبهشت در مجتمع سینمایی 22 تبریز برگزار و مسابقات پسران 10 تا 13 اردیبهشت ماه در همین محل در حال برگزاری است.

 

به اشتراک بگذارید :