11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۰:۴۸:۰۹
کد مطلب:  Tf2Mqi6v
مدیر آموزش و پرورش ملارد به مناسبت هفته مشاغل:
اجرای تبصره 75 هنرستان های کاردانش و فنی حرفه ای در هنرستان های شهرستان ملارد از الویت های آموزش و پرورش این شهرستان است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد گفت: با توجه به نام گذاری امسال به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اهمیت اجرای تبصره 75 یعنی آموزش به همراه اشتغال بیش از پیش نمود پیدا می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد ،اجرای تبصره 75 هنرستان های کاردانش و فنی حرفه ای در هنرستان های شهرستان ملارد را از الویت های آموزش و پرورش این شهرستان دانست و گفت: با توجه به نام گذاری امسال به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اهمیت اجرای تبصره 75 یعنی آموزش به همراه اشتغال بیش از پیش نمود پیدا می کند.

 

وی افزود: آموزش و پرورش با ایجاد رشته های متعدد به ویژه در کاردانش و فنی حرفه ای زمینه را برای پیشرفت دانش آموزان با توجه به استعدادهای آنان فراهم می کند .

قادری تفرشی بر برگزاری نمایشگاه های متعدد در هنرستان های شهرستان ملارد با هدف ارائه دستاوردهای هنرجویان تاکید کرد و افزود: با اجرای تبصره 75 در هنرستان های کاردانش و فنی حرفه ای فاصله بازار کار و آموزش کاهش می باید و این موضوع با جدیت در شهرستان ملارد دنبال می شود.

 

این مقام مسئول ادامه داد: مراکز دولتی و غیر دولتی می توانند با خرید آثار دانش آموزان به عنوان حمایت از کالای ایرانی برای هدایایی که به نیروهای خود می دهند باعث کارآفرینی و تشویق دانش آموزان شوند.

به اشتراک بگذارید :