14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۰۹:۲۰:۰۸
کد مطلب:  edpyEu4I
مدیر آموزش و پرورش پیشوا:
حضور پر شور در انتخابات تائید نظام مقدس جمهوری اسلامی است

همایش رای اولی ها با حضور محمدی فرماندارپیشوا، جهانی مدیرآموزش و پرورش پیشوا وشورای معاونین این اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوارحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا،با اشاره به حضور پررنگ دانش آموزان رای اولی در انتخابات ،تاکید کرد: رای اولی ها در سرنوشت کشور خویش برای اولین بار سهیم می شوند و این امر بسیار بزرگ و مهمی برای آنان است.

 

وی افزود: دانش آموزان می توانند با تشویق دیگران حضور حداکثری در انتخابات را رقم بزنند.

 

این مقام مسئول با بیان مولفه های بی سوادی سفید از جمله نداشتن سواد شهروندی ، سواد مکالمه ،سواد فضای مجازی  و فرزندپروری تاکید کرد: با حضور در انتخابات نشان می دهیم که از سواد شهروندی و سیاسی اجتماعی برخوردار هستیم.

 

وی در ادامه گفت:خداوند انسان  را به  تفکر ، تعقل و تدبیر توصیه کرده است تا عوام فریبی بوجود نیاید و اساس دین باوری بر بصیرت افراد است.

 

مدیر آموزش و پرورش با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که بر حضور حداکثری در انتخابات تاکید کرده اند افزود:با حضور پر شور در انتخابات تائید نظام مقدس جمهوری اسلامی به فرموده رهبر معظم انقلاب با بصیرت و آگاهی کامل ،  انتخاب درست را انجام خواهیم داد.

 

رحیم جهانی با بیان اینکه انتخاب فرد اصلح موجب روشنی دلهای مردم می شود ، تصریح کرد: انتخابات شورای شهر و روستا  و ریاست جمهوری دخیل شدن ما در سرنوشت شهر و کشورمان و اعلام نظر حضور در انتخابات است.

 

به اشتراک بگذارید :