11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۰۹:۱۲:۴۵
کد مطلب:  DBOWnIbA
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
تربیت سیاسی و اجتماعی یکی از مهمترین ساحت های6گانه سند تحول بنیادین است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در همایش رای اولی ها با عنوان مشق مشارکت گفت: تربیت سیاسی و اجتماعی یکی از مهمترین ساحت های6گانه سند تحول بنیادین است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان،این همایش با حضور سلیمان پورفرمانداربهارستان، موسوی بخشدار بخش بوستان،اعضای شورای معاونین واعضای شورای دانش آموزی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در سالن همایش سجادیه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان برگزار شد.

 

حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان ضمن عرض تبریک به مناسبت عید مبعث، گفت:سند تحول بنیادین مهمترین سند رسمی آموزش و پرورش است که در آن همه اندیشمندان،روشنفکران و همه کسانی که صاحب نظر در حوزه تعلیم و تربیت هستند دور هم گرد آمده و بهترین سند را برای تعلیم و تربیت تدوین کرده اند و وظیفه ما به عنوان متولیان آموزش و پرورش،اجرایی کردن این سند می باشد.

 

وی با اشاره به آیه ای از  قرآن کریم گفت:خدا سرنوشت هیج قوم و دسته ای را تغییر نمی دهد مگر آنکه آن قوم با نفسش مبارزه کند.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان در ادامه با اشاره به ساحت های مختلف تربیتی به تشریح و تبیین تربیت سیاسی و اجتماعی پرداخت و گفت: تربیت سیاسی و اجتماعی یکی از مهمترین ساحت های6گانه سند تحول بنیادین است.

 

بنار اتصریح کرد:جامعه برای فعالیت های مختلف شما عزیزان در زندگی حقوقی قائل می باشد و یکی از این حقوق،حق انتخاب شما در مشارکت سیاسی و انتخاباتی است که در نظام ما شکل می گیرد. خوشبختانه نظامی که ما به برکت خون شهدا و روح امام راحل داریم بر آرا و مشارکت مردم متکی است.

 

این مقام مسئول در ادامه درباره دستاوردهای حضور دانش آموزان واجد شرایط در این مشارکت اظهار داشت : کشور ما علی رغم همه سرمایه ها،سرمایه بزرگی به نام مردم دارد که هر زمان احساس کردند که نظام اسلامی به آن ها نیاز دارد در تمامی فضاها و جریان ها مفید و موثر واقع شده اند.

به اشتراک بگذارید :