18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۴:۱۰:۰۰
کد مطلب:  229azaL3
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
1 هزارو 470 اثربه دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم شهرستان های استان تهران رسید

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از پایان ششمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم شهرستانهای استان تهران در روز 11 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اجرای تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و ستاد مبارزه با مواد مخدر ، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ،ترویج شیوه های زندگی سالم ، پیشگیری از گرایش به رفتار های پر خطر، سوء مصرف مواد و آسیب های اجتماعی است.

 

وی ادامه داد: دانش آموزان دوره ابتدایی و متوسطه با ارسال و ارائه خلاقیت ها و ابتکارات خود در قالب های نقاشی و ایده پردازی، مقاله، عکس، فیلم کوتاه و روزنامه دیواری با موضوعات پیشگیری از گرایش به خشونت، با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

فولادوند با اشاره به این که در سال جاری، در مجموع 1 هزارو 417  اثر دانش آموزی در بخش های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، اظهار داشت: از این تعداد با توجه به نظر هیات داوران، 6 اثر عکس، 6 اثر فیلم کوتاه، 3 اثر نماهنگ، 7 اثر نقاشی، 6 اثر روزنامه دیواری (18نفر)، 6 اثر انشاء،6  اثرتصویرسازی، و 6 اثر مقاله نویسی دانش آموزی ،3 اثر مقاله نویسی همکاران ،2 اثر مقاله نویسی والدین، 3 اثر ایده پردازی ، 3 اثر نرم افزار چند رسانه ای و 3 اثر بسته فرهنگی، به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: در این آئین ضمن معرفی و نمایش آثار برگزیده دانش آموزی  از 61 نفر دانش آموز و گروه های دانش آموزی برگزیده بخش استانی و نیز والدین، کارکنان و ادارات آموزش و پرورش فعال و منتخب تجلیل به عمل خواهد آمد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،تصریح کرد: در بخش جنبی جشنواره نیز نمایشگاهی از فعالیت های اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس و نیز منتخبی از آثار دانش آموزان به نمایش در خواهد آمد.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :