14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۱۰:۲۱:۵۶
کد مطلب:  mE6hz7VE
با حضور هیئت همراه استانی;
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی از پروژه های در حال ساخت مهربان بازدید کرد

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی پیش از ظهر پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه با حضور در شهرستان مهربان از پروژه های در حال ساخت مجموعه بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مهربان، جعفر پاشایی وهیئت همراه ازمدرسه درحال ساخت 12کلاسه زینبیه شربیان  منطقه مهربان بازدید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همچنین در این سفر نیم روزه ازنمازخانه درحال ساخت دبیرستان رسالت شربیان در منطقه مهربان نیز بازدید کرده و از نزدیک مشکلات را بررسی نمود.

وی در این بازدید ضمن یادآوری شعار سالتحصیلی مبنی بر رضایتمندی اولیا، دانش آموزان و معلمان، گفت: دولت تدبير واميد در چهارسال گذشته با تنگناهای منابع مالي كشور توانسته در دستگاه تعليم و تربيت در ابعاد مختلف اقتصادي و سياسي و اجتماعي و بين المللي اقدامات بسيار مؤثر انجام دهد.

پاشایی افزود: از اقداماتي مهمي كه در دولت تدبير واميد دراستان آذربايجان شرقي انجام گرفته مي توان به مجهز كردن پژوهش سراي دانش آموزي در39منطقه استان، پوشش تحصيلي در كليه مناطق استان، باشگاه فرهنگيان استان و احداث خانه معلم در بيش از ده شهر استان آذربايجان شرقي، رتبه هاي برتر تك رقمي كنكور در استان و ساخت نزدیک به 64 نمازخانه ی مدرسه ای اشاره كرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :