14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۶:۳۴:۵۶
کد مطلب:  uZpZdZGX
درجلسه ستاد امتحانات استان در آستانه خردادماه ۹۶؛
پاشایی: افراد مورد اعتماد ومسئولیت پذیر در راس حوزه های اجرایی امتحانات قرار گیرد

پاشایی درجلسه ستاد امتحانات استان در آستانه خردادماه ۹۶ گفت: افراد مورد اعتماد ومسئولیت پذیر در راس حوزه اجراء امتحانات قرار گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی در این جلسه با بیان اینکه اقدامات در نظر گرفته شده در حوزه سنجش قابل تحسین است افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد امتحانات سالم، دقیق، هماهنگ و بدون حاشیه خواهیم بود.

مدیر کل آموزش وپرورش استان با اشاره به اینکه سلامت امتحانات اصل اول وضروری برای ماست، خاطر نشان کرد: مراقبت از سوالات امتحانی، مواظبت از مخزن و قرنطیه سوالات و نحوه اجراء و برگزاری سالم امتحانات برای ما یک تکلیف قانونی وشرعی است.

وی با اشاره به اینکه صحت امتحانات به اندازه سلامت و مراقبت از آن مهم است تصریح کرد: لازمه چنین امری رعایت قانون ومقررات و اجرای دقیق دستورالعمل های ارسالی است.

مدیر دستگاه تعلیم وتربیت استان بر توجیه و آموزش ناظرین، مراقبین و روسای حوزه های امتحانی تاکید کرد و گفت: هماهنگی بین بخشی و آشنایی هر یک از مسئولین دخیل در این امر بر وظایف خود از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری خواهد کرد.

پاشایی در پایان با تاکید بر اینکه افراد مورد اعتماد ومسئولیت پذیر در راس حوزه های اجرایی امتحانات قرار گیرد، اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته بر فرایند روند اجراء سالم امتحانات نظارت جدی صورت خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :