14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۵:۰۶:۲۱
کد مطلب:  2dsb7lXn
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
افزایش امنیت زندگی و بهبود سلامت روان حاصل توجه ویژه به مهارت های زندگی است

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران توجه به مهارت های زندگی را لازمه سلامت بهداشت و روان دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست تخصصی مدیران آموزشگاه های ابتدایی با حضور یکصد و بیست و هفت نفر از مدیران و کارشناسان حوزه معاونت آموزش ابتدایی شهرستان ملارد در سالن شهید طحانی برگزار گردید.

محمد احسانی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در جمع مدیران مدارس ابتدایی شهرستان ملارد، بر مناسب سازی فضای آموزشی برای حضور دانش آموزان و معلمان در مدارس تاکید کرده و گفت: شاداب سازی مدارس می بایست سرلوحه کارها باشد.

احسانی افزود: اجرای طرح حیاط پویا در مدارس ابتدایی، تحرک، پویایی و شادابی را هم برای دانش آموزان و هم برای معلمان در پی دارد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچنین توجه به مهارت های زندگی را لازمه سلامت بهداشت و روان دانسته و ادامه داد: افزایش امنیت زندگی و بهبود سلامت روان حاصل توجه ویژه به مهارت های زندگی است و آموزش این مهارت ها از همین دوران دبستان شروع می شود.

این مقام مسئول در پایان با اذعان به این امر که آینده بهتر با ایجاد شرایط مناسب برای فراگیری مهارت های زندگی، پرورش و شکوفایی استعدادهای کودکان رقم می خورد، اظهار داشت: این مهم با وجود معلمی کارآمد، متعهد و با روحیه ای بالا بدست می آید.

به اشتراک بگذارید :