11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۴:۵۵:۲۶
کد مطلب:  4Fb2mDnS
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
تیم فوتسال پسران مقطع ابتدایی ناحیه یک ری در مسابقات شهرستان های استان تهران قهرمان شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از کسب مقام نخست فوتسال پسران مقطع ابتدایی توسط تیم ناحیه یک ری در مسابقات استانی و راهیابی به مسابقات کشوری خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از کسب مقام قهرمانی فوتسال پسران مقطع ابتدایی در فینال مسابقات استان توسط تیم ناحیه یک ری خبر داد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با اعلام این خبر افزود: تیم فوتسال پسران این ناحیه توانست در فینال مسابقات با غلبه بر تیم حریف علاوه بر کسب قهرمانی این دوره از مسابقات به مرحله کشوری نیز راه یابد.

وی با اشاره به این امر که این دوره از مسابقات در مرحله مقدماتی با حضور 16 تیم در دو منطقه شرق و غرب استان برگزار شد، ادامه داد: با راهیابی 4 تیم برتر به مرحله پایانی، فینال مسابقات در سالن فاطمه الزهرا(س) ناحیه دو ری برگزار و تیم فوتسال پسران ناحیه یک ری توانست مقام نخست مسابقات را کسب نماید.

نصیری ضمن عرض تبریک به مربیان، مسئولان و بازیکنان تیم به مناسبت کسب این قهرمانی موفقیت آنان را در مراحل بعدی از خداوند متعال خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :