11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۰:۴۲:۱۵
کد مطلب:  ycF4xo2r
دانش آموز شهریاری راه یافته به تیم ملی کاتای انفرادی:
به طلای المپیک 2020 می اندیشم

مدیر آموزش وپرورش شهریاراز را هیابی دانش آموز شهریاری به تیم ملی کاتا انفرادی جوانان کشورخبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علی ذبیحی، مدیر آموزش و پرورش شهریار از راه یابی دانش آموز، حدیث جمال، دانش آموز هنرستان گلشن شهریار به تیم ملی جوانان در رشته کاتای انفرادی خبرداد.

براساس این گزارش این مسابقات در 31 فروردین به میزبانی شهر تهران برگزار شد که حدیث جمال با شکست حریفان و با کسب مدال طلا و رتبه قهرمانی توانست جواز ورود به تیم ملی جوانان کشور را به دست آورد.

این دانش آموز شهریاری، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، پیرامون حضورش در عرصۀ کاراته، گفت: از سال 1386 کاراته را به صورت باشگاهی در تیم باشگاه «حامی» در شهرستان قدس به مربی گری معصومه تمیمی آغاز کردم و تا کنون نیز تمرینات خود را در این عرصه ادامه داده ام.

وی در ادامه با اشاره به این امر که مدت 6 سال است که مسابقات کشوری را با جدیت پیگیری می کند، افزود: سال 1394 به عنوان نفر اول تیم ملی نوجوان در مسابقات کشوری برگزیده شدم، اما به به دلیل آسیب جسمانی نتوانستم در مسابقات آسیایی شرکت کنند.

جمال در بخشی دیگر از این گفتگو با اشاره به این امر که در سال دوم در رتبۀ سوم و در سال جاری در ردۀ جوانان حائز رتبۀ اول کشوری شده است و جواز ورود به تیم ملی و اردوی کشوری را کسب کرده است، ادامه داد: بسیار دوست دارم که این مسابقات را ادامه بدهم و تمام سعی خود را می کنم که فیکس رده خود باشم.

این بازیکن کاراته، ضمن ابراز خرسندی از این امر که ملی پوشان کاراتۀ ایران توانسته اند در مسابقات جهانی مقام های متعدد و مدال های رنگارنگ را برای کشور به ارمغان بیاورند، اظهار داشت: از درخشش بانوان کشورم در حوزۀ کاراته به خود می بالم و افتخار می کنم، در حوزه ای حضور دارم که بانوان کشورم با غرور در آن می درخشند.

وی در پایان، ضمن تقدیر از راهنمایی های ارزشمند پدر، مادر و مربی خود و حمایت های ارزشمند آنان در مسیر مسابقات، اظهار امیدواری کرد:  به طلای المپیک 2020 می اندیشم و امیدوارم این مدار را به نام خود ثبت کرده و برای کشورم به ارمغان بیاورم.

به اشتراک بگذارید :