18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۰۹:۱۸:۵۱
کد مطلب:  fBUaEtq8
فرماندار قدس در نشست شورای آموزش و پرورش:
حضور موثر و منظم اعضای شورای آموزش و پرورش منجر به پیشبرد اهداف شهرستان می گردد

نشست شورای آموزش و پرورش قدس به ریاست فرماندار، در اتاق شورای آموزش و پرورش تشکیل شد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اولین نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان در سال 96 تشکیل شد.

این نشست به ریاست سیدمهدی محمدی، فرماندار شهرستان قدس و با حضور محمدرضا بهمنش، دبیر این شورا و مدیر آموزش وپرورش و سایر اعضا در سالن شورای این مدیریت برگزار شد.

در این نشست موضوعاتی از قبیل فضاهای آموزشی، مراسم بزرگداشت مقام معلم و برنامه ریزی در جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این مراسم، پیگیری دقیق مصوبات جلسات قبلی شورا و ... مورد بحث و بررسی اعضای شورا قرار گرفت.

سیدمهدی محمدی، فرماندار شهرستان قدس ضمن خوشامدگویی به حاضرین در نشست گفت: تشکیل منظم و با برنامه جلسات شورای آموزش و پرورش و حضور موثر و منظم اعضا، در نهایت منجر به پیشبرد اهداف شهرستان می گردد.

محمدرضا بهمنش، مدیر آموزش و پرورش قدس نیز در این نشست ضمن بزرگداشت مبعث پیامبر گرامی اسلام گفت: در آستانه شهادت استاد شهیدمرتضی مطهری و روز معلم، و پیش رو بودن مراسم بزرگداشت مقام معلم، امید است شرایطی مهیا شود که نهادهای دولتی در سطح منطقه به صورت خودجوش در برگزاری این مراسم مهم مشارکت نمایند و نیازی نباشد تا در این زمینه آموزش و پرورش از نهادهای دولتی درخواست کمک نماید، زیرا آموزش و پرورش علاوه بر دانش آموزان با اولیای آنها نیز در ارتباط است که این افراد بیش از نیمی از جامعه را در بر می گیرند.

به اشتراک بگذارید :