11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  bgd7F1CF
رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز كشور:
بيش از 650 هزار خير در امر مدرسه سازي فعاليت مي كنند

رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز كشور از فعاليت بيش از 650 هزار خير مدرسه ساز در سطح كشور خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، پيش از ظهر امروزمحمدرضا حافظي در نوزدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان تهران با حضور وزير آموزش وپرورش كه در سالن اجلاس سران برگزار شد، با اشاره به روايات اسلامي، اظهاركرد: فضيلت دانش از عبادت، برتر است و اين مبناي نگرش و دلگرمي خيرين است تا در امر مدرسه سازي فعاليت كنند.

 

وي تصريح كرد: بيش از 37 درصد از كل مدارس ساخته شده در دولت تدبير واميد را خيرين مدرسه ساز احداث كرده اند و در سال جاري مشاركت خيرين در طرح هاي عمراني بيش از اعتبارات دولتي بوده است.

 

رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز كشور، خاطرنشان كرد: اهداي بيش از 126 هزار قلّك توسط دانش آموزان استان گلستان و احداث مدرسه اي در اسلام شهر با مشاركت دانش آموزان اين شهر، 2 الگوي مناسب براي نهادينه كردن فرهنگ مدرسه سازي در كشور است.

 

رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز كشور با اشاره به عضويت دكتر دانش آشتياني و هم چنين نظرپور رئيس سازمان نوسازي، توسعه وتجهيز مدارس كشور در مجمع خيرين مدرسه ساز اظهار كرد: كار ارزشمند وزير آموزش وپرورش، ‌الگويي است براي مديران استان ها تا آنها نيز به فعاليت در مجمع خيرين مدرسه ساز بپردازند.

 

حافظي گفت: بيش از 650 هزار خير مدرسه ساز در داخل كشور و يك هزار خير در خارج از كشور، در عرصه اجرايي پروژههاي عمراني آموزش وپرورش فعال هستند.

به اشتراک بگذارید :