18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۳:۰۰:۲۰
کد مطلب:  TqT7dmil
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
هدایت تحصیلی دانش آموزان از کلیدی ترین کارها و امور اساسی در آینده شغلی دانش آموزان است

نشست هدایت تحصیلی دانش آموزان ناحیۀ یک ری با حضور مدیر، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک ری و مدیران مدارس متوسطه دوره اول برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورشهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری دراین نشست با اشاره به این که موضوع هدایت تحصیلی دانش آموزان از کلیدی ترین کارها و امور اساسی در آینده شغلی دانش آموزان است، گفت: هدایت تحصیلی برای تسهیل فرآیند مسیریابی شغلی و تحصیلی دانش آموزان بسیار مهم است و از مدیران، مشاورین ومعلمان انتظار می رود با برگزاری جلساتی آگاهی اولیا و دانش آموزان را دراین زمینه افزایش دهند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با تاکید بر این که انتخاب رشته موضوع بسیار حساسی است و روی سایر انتخاب های فرد در آینده تاثیر می گذارد، افزود: ما به عنوان کانون های تاثیرگذار باید در این راه دانش آموزان را یاری کنیم و توانایی دانش آموزان را به آنها بشناسانیم.

شایان ذکر است در ادامه نشست معاون آموزش متوسطه، کارشناس مشاوره و هدایت تحصیلی، کارشناس مسئول متوسطه دوره اول به بیان و توضیح دستور العمل و شیوه نامه هئایت تحصیلی پرداختند و مدیران نیز نقطه نظرات و دیدگاه های خود را دراین زمینه ارائه دادند.

به اشتراک بگذارید :