18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۲:۴۱:۰۶
کد مطلب:  3So7wDGR
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش :
بیش از 1 میلیون 200 هزار از دانش آموزان کشور سفیران سلامت مدارس هستند

همایش هزار نفری سفیران سلامت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ، مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،فرماندار ویژه شهر ری، مدیران و معاونین وزارت بهداشت و آموزش و پرورش در مدرسه مصلی نژاد ناحیه 2 ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، همایش هزار نفری سفیران سلامت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ، مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،فرماندار ویژه شهر ری، مدیران و معاونین وزارت بهداشت و آموزش و پرورش در مدرسه مصلی نژاد ناحیه 2 ری برگزار شد.

مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام شهادت باب الحوائج ، حضرت امام موسی کاظم (ع)اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش در راستای سیاست های توسعه مشارکت ها و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های سازمان ها به ویژه سازمان دانش آموزی گام های ارزنده ای برداشته شده است .

وی افزود: خوشحالیم که امروز اعلام کنیم که تشکل سفیران سلامت به عنوان یکی از تشکل های رسمی وزارت آموزش و پرورش مورد شناسایی قرار گرفته و محتوای لازم آموزشی آنها نیز با همکاری وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی تامین گردیده است .

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: امروز بیش از 1 میلیون و 200 هزار نفر از داش آموزان در سطح کشور با عضویت داوطلبانه در تشکل سفیران سلامت به کمک تعلیم و تربیت و ارتقای سطح نظام سلامت دانش آموزان آمده اند.

حمیدی در پایان با تاکید بر اینکه ما باید آموزش ها را عمیق کنیم ، تصریح کرد: سفیران سلامت حتی در خارج از مدرسه نیز باید به عنوان پیک های سلامتی در جامعه خود نقش آفرین باشند و در بالا بردن سطح سلامت جامعه تلاش کنند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :