14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  ZZIt3eEW
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دختران ملاردی چهار مدال مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته کشور را از آن خود کردند

کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز، رهاورد حضور دانش آموزان دختر شهرستان ملارد در رشته کاتا در مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی کاراته بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب چهار مدال توسط دانش آموزان دختر این شهرستان در مسابقات کاراته کشوری خبر داد.

وی گفت: کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز، رهاورد حضور دانش آموزان دختر شهرستان ملارد در رشته کاتا در مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی کاراته بود.

فولادوند افزود: این مسابقات در تهران برگزار شد و با توجه به 5 مدال در رشته کومیته، در مجموع با کسب 9 مدال در مسابقات کاراته کشوری انتخابی تیم ملی، دانش آموزان کاراته کار شهرستان ملارد در صدر این رقابت ها قرار دارند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: فاطمه صادقی با کسب مدال طلا از آموزشگاه شهدا اقتدار، زینب السادات حسینی با کسب مدال طلا از آموزشگاه عطیه، نرگس نظری با کسب مدال برنز از آموزشگاه شایستگان و زینب السادات شیخ حسن ارباب با کسب مدال برنز از آموزشگاه حضرت زینب (س)، به مربی گری فاطمه بغلانی پور در این مسابقات شرکت داشتند.

به اشتراک بگذارید :