4 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۴:۲۳:۱۸
کد مطلب:  O34ThSVK
در دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان اسکو اتفاق افتاد
تعهد بیش از 30 میلیاردی خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان اسکو

باحضور مسئولین استانی و شهرستانی، دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان اسکو در محل سالن آمفی تئاتر کانون فجر اسکو برگزارگردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی به نقل از اسکو؛ مرادپور امام جمعه شهرستان در سخنانی با توجه به تاکیدات قرآن مجید و سفارشات ائمه معصومین (ع) از مدرسه سازی به عنوان ذخیره آخرت یادکردند و از کمبود فضاهای آموزشی در شهرجدید سهند ابراز نگرانی نمودند.

مرتضی محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو از دستگاههای خدمات رسان شهرستان اسکو خواست تا در امر مدرسه سازی آموزش وپرورش شهرستان اسکو را یاری نمایند وهمچنین از افتتاح چندین باب مدرسه در شهرجدید سهند در روزهای آینده خبردادند.

مشاور مدیرکل آموزش وپرورش استان نیزگفت: در سالهای اخیر حرکتهای چشمگیری در حوزه خیرین انجام شده است و افزود: شهرستان اسکو همواره در امرخیر مدرسه سازی و مدرسه یاری پیش قدم بوده است.

 گفتنی است در جشنواره شهرستان اسکو 1 باب مدرسه 12 کلاسه توسط شهرام دبیری، افزایش کلاس در مدارس سید غفاری اسفنجان و شهید شهریاری دیزج توسط برادران حاج میرزائی و مهندس غفاری، اهداء چاپگر و پروژکتور توسط همکاران شاغل و بازنشسته تعهد شده و مبالغی کمک های نقدی را توسط خیرین اهداء شد.

 

به اشتراک بگذارید :