14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۰:۳۷:۰۱
کد مطلب:  J2VN4c74
بازارچه فروش دست سازه های دانش آموزان شهرستان اهر افتتاح شد

با حضور فرماندار، مديرآموزش و پرورش وسايرمسئولين شهر، بازارچه مركزي دانش آموزي در22 غرفه درسالن شهيد جواني اهر افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از اهر، در سالی که مزین به اقتصادمقاومتی و تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری شده است دانش آموزان دوره اول متوسطه شهرستان اهر نیز با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری این بازارچه را ایجاد کرده اند.

عابدي فرماندار اهر ضمن تحسين توليدات دست ساز دانش آموزان، اين فعاليت ها را نماد عيني اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال نام برد و افزود: بها دادن به نيرو هاي جوان و تحصيل كرده زمينه ساز رشد و شكوفايي صنعت توليد در كشور را مهيا مي سازد و به تبع آن اشتغال را فراهم مي سازد.

شجاعي مديرآموزش و پرورش اهر نيز درحاشيه افتتاح بازارچه گفت: اين بازارچه با رويكرد كارآفريني و در راستاي سومين جشنواره نوجوان خوارزمي و با هدف آشنايي دانش آموزان دوره اول متوسطه با كسب و كار و حرف و مشاغل برگزارگرديد.

گفتنی است در این بازارچه دست سازه های دانش آموزان ۲۲ مدرسه دوره اول متوسطه شهرستان اهر در زمینه صنایع دستی، غذاهای محلی، هنرهای تجسمی و ابداعات در معرض دید عموم است.

به اشتراک بگذارید :