23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۹:۳۱:۳۳
کد مطلب:  OI3ZaCfd
مدیر آموزش و پرورش پیشوا:
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در سال 96 برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش پیشوا از برگزاری اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 96 با حضور همه اعضاء در آموزش و پرورش شهرستان پیشوا خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا اولین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه ، مهندس محمدی فرماندار ، رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش و اعضا شورا در آموزش و پرورش شهرستان پیشوا برگزار شد.

رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا ضمن اشاره به هفته گرامیداشت مقام معلم گفت:کسانی که نقش مهمی در فرهنگ و دانش کشور دارند و در این عرصه فعالیت می کنند باید به خوبی از آنها تکریم شود.

 

وی افزود::تقدیر از معلمان نمونه و تکریم از خانواده های شهدای فرهنگی و پیشکسوتان در این هفته با برگزاری مراسم متمرکز منطقه ای انجام خواهد شد.

 

جهانی ادامه داد:در روز 12 ، همه مسئولین شهرستان و شورای اداری با حضور در مدارس ضمن تبریک روز معلم از زحمات این عزیزان تقدیر خواهند نمود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا موضوع هفته معلم و تقارن آن با امر مهم انتخابات از اهمیت زیادی برای جامعه فرهنگیان برخوردار دانست و گفت:با برگزاری مراسم گرامیداشت مقام معلم در خور و شایسته ای خواهیم توانست موجبات امید در دلهای ملت به ویژه فرهنگیان را جهت حضور حداکثری ایجاد نماییم و با برنامه هایی در این خصوص همراه دولت و نظام خواهیم بود.

به اشتراک بگذارید :