20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۴۱:۳۵
کد مطلب:  hRNkztIS
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
نشست مدیران و مشاوران مقطع متوسطه دوره اول پیرامون هدایت تحصیلی در ناحیه2بهارستان برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از برگزاری نشست مدیران و مشاوران مقطع متوسطه دوره اول پیرامون هدایت تحصیلی در سالن جلسات فرهنگ مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان، حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان گفت:امید است کمیته هدایت تحصیلی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان با توجه به  تجربه یکساله در سال تحصیلی گذشته و کسب رتبه مطلوب عملکردی از طرف استان،در سال تحصیلی 96-95 نسبت به سال گذشته با قوت بیشتر و رعایت تمامی جوانب در جهت هدایت واقعی دانش آموزان گام بردارد.

بنار با تاکید بر تهیه برنامه ای در خلال برنامه سالانه مدرسه به عنوان هدایت تحصیلی ،تصریح کرد: بازدید از مشاغل،برگزاری نشست هایی برای  دانش آموزان و اولیا ،تهیه بروشور،چاپ کتابچه و دعوت از مسئولین هسته مشاوره جهت آگاهی و اطلاع رسانی به اولیا و دانش آموزان از راهکارهای عملی جهت رسیدن به رعایت توسعه متوازن و امرهدایت تحصیلی است.

شایان ذکر است در راستای این امر مدارسی به عنوان مرکز برگزاری آزمون توانایی و رغبت در ارتباط با  هدایت تحصیلی انتخاب شده اند که مدیران محترم با هماهنگی این مدارس می توانند از امکانات آنان بهره مند شوند.

به اشتراک بگذارید :