20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۳۱:۰۳
کد مطلب:  L1ye14QU
معاون تربیت بدنی و سلامت وزيرآموزش و پرورش:
ابلاغ بخشنامه به مدارس کم شده است/ مدیران خلاقیت داشته باشند

معاون تربیت بدنی و سلامت وزيرآموزش و پرورش با بيان اين كه تلاش شده تا بخشنامه های کمتری به مدارس ارسال شود، گفت: مدیران مدارس باید در انجام وظایف شان، خلاقیت داشته باشند.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان لرستان، مهرزاد حمیدی درجلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان با اشاره به اين كه تمام فعالیت هاي ورزشي با محوریت مدرسه انجام می شوند، اظهاركرد: المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای با هدف محورقراردادن مدرسه و توجه به ظرفیت‌های دانش آموزان برگزار می‌شود.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت وزيرآموزش و پرورش با تاكيد بر اين كه تلاش شده تا وزارتخانه بخشنامه های کمتری به مدارس ارسال کند، تصريح کرد: آموزش و پرورش بر نوآوری و ابتکار مدیران مدارس تاکیددارد.

 

وی تشکل های دانش آموزی را ظرفیت بالقوه ای برای توسعه ورزش در مدارس عنوان کرد و افزود: شاداب سازی مدارس یک اولویت است و باید به آن توجه شود .

 

معاون تربیت بدنی و سلامت وزير آموزش و پرورش نگاه به مدرسه را جامع برشمرد وافزود: باید این نگاه به استان ها، مناطق و شهرستان ها تسری يابد و اختیارات مدارس توسعه پیدا کند .

 

حمیدی عملکرد استان در حوزه فعالیت های تربیت بدنی و سلامت را مثبت ارزيابي کرد و افزود: تلاش می شود تا درآینده اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش در استان در نظرگرفته شود.

به اشتراک بگذارید :