20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۱:۰۵:۵۹
کد مطلب:  pVU00FFM
مدیر كل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد:
248 هنرجوی برگزیده استانی در مرحله تئوری کشوری مسابقات فنی و حرفه ای و کاردانش شرکت کردند

مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مرحله تئوری كشوری مسابقات علمی عملی شاخه فنی و حرفه ای و علمی كاربردی شاخه كاردانش با حضور 248 هنرجوی برگزیده استانی، به میزبانی ناحیه دو ری خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: : مرحله تئوری كشوری مسابقات علمی وعملی شاخه فنی و حرفه ای و علمی كاربردی شاخه كاردانش با حضور برگزیدگان استانی در  حوزه های آزمون پسران و دختران به میزبانی ناحیه دو شهرری برگزار شد .

وی افزود: این مرحله از مسابقات 131 هنرجوی شاخه فنی و حرفه ای شامل 85 هنرجوی پسر و 46 هنرجوی دختر در 26 عنوان رشته و 117 هنرجوی كاردانش شامل 64 هنرجوی پسر و 53 هنرجوی دختر در 30 عنوان رشته به رقابت با سایر هنرجویان كشور پرداختند.

فولادوند خاطرنشان کرد : با توجه به برنامه ریزی ها و پایش مستمر و زحمات  همكاران استان و مناطق ، امیدوار هستیم كه هنرجویان استان در مرحله كشوری نتایج  مطلوبی را كسب نمایند.

گفتنی است همه ساله مسابقات علمی عملی و علمی كاربردی در جهت كیفیت بخشی به آموزش های مهارتی در سطح مدرسه،منطقه،استان و كشور برگزار می گردد.

 

به اشتراک بگذارید :