20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۱:۱۳:۴۱
کد مطلب:  b43HDodt
روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 9خبر داد
افتتاح دومین نمایشگاه (ما می توانیم) ویژه طرح های ابتدایی

با حضور جهان آرا معاون آموزش ابتدایی شهر تهران

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، دومین نمایشگاه ( ما می توانیم ) ویژه طرح های ابتدایی با حضور جهان آرا معاون آموزش ابتدایی شهرتهران ،اسماعیلی رئیس اداره گروه ها وتکنولوژی آموزشی اداره کل در هنرستان علاقه مندان افتتاح شد .

 در ابتدای این مراسم  ربوشه مدیر منطقه ضمن خیر مقدم به مسئولین ومدعوین از تلاش وزحمات  برگزارکنندگان نمایشگاه  تقدیر وتشکر نمود وگفت: برپایی نمایشگاه یادگیری را تسهیل وبچه ها از طریق دیداری وشنیداری ،آنچه را که در محتوای درسی وبرنامه های کلاسی خود می بینند بهتر وسریعتر یاد می گیرند .

 وی ادامه داد: بچه ها در نمایشگاه  از مدیران ومعلمان خود کار کردن بصورت تیمی وگروهی یاد    می گیرند و این از مهمترین اهداف ما در برپایی این گونه نمایشگاهها می باشد.  

در ادامه جهان آرا درباره اهمیت برپایی نمایشگاه و خلق آثا ر توسط دانش آموزان گفت: بچه ها خیلی مشتاقند تا معلمین وپدر ومادرشان از آثار آنها دیدن نمایند و آنها را تشویق کنند.

 معاون آموزش ابتدایی شهر تهران افزود: گاهی اوقات آثار خلق شده آنقدر ارزشمند است که       نمی شود برای آن قیمت تعیین کرد و طرح جابر فرصت خوبی برای عرضه کارهای دستی دانش آموزان است

 وی ادامه داد: دانش آموزان در دوره ابتدایی بیشتر نیاز به بازی ودست ورزی وانجام فعالیت های گروهی دارند ودر این فضاهاست که بچه ها از یادگیری بیشترین لذت را می برند .

در پایان این مراسم از نویسندگان کوچک کتاب کودکانه منطقه 9 تقدیر و از کتاب آنها رونمایی شد .

به اشتراک بگذارید :