20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۵:۴۹:۳۲
کد مطلب:  E1cipT0C
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد:
کیفیت بخشی در مدارس شاهد اساس کار است

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: کیفیت بخشی آموزشی در مدارس شاهد اساس کاراست و در این راستا باید چهارچوبی برای ارتقای فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شاهد به کمک مدیران مدارس باز تعریف شود.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان همدان، محمدرضا رزاقی در نشست هم اندیشی مدیران مدارس شاهد استان با بیان این که مأموریت ذاتی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است، اظهارکرد: این مهم در مدارس شاهد با توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارتقای سطح یادگیری دانش آموزان این مدارس به صورت ویژه دنبال می شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از مهم ترین اهداف مدارس شاهد خواند و تصریح کرد: علاوه براین، ما باید تلاش کنیم تا کیفیت آموزشی و پرورشی در این مدارس نیز ارتقا یابد.

وی افزود: در همین راستا با حضور مستقیم مدیران مدارس و همکاران حوزه‌ ستادی تعریف چهارچوبی مشخص برای فعالیت های آموزشی و پرورشی ضروری است.

رزاقي با اشاره به برخی مشکلات در مدارس شاهد، گفت: فعالیت ها واقدامات در این مدارس باید به صورت هدفمند و براساس یک استراتژی دنبال شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: توجه به انتظارات والدین و دانش آموزان نسبت به مدارس شاهد در تعیین اهداف مدارس امری است که معنادار بودن فعالیت این مدارس را عینی می سازد.

به اشتراک بگذارید :