23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۹:۵۷:۱۸
کد مطلب:  3wDrEILH
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
اجرای پروژه برنامه ششم توسعه در مدارس با حضور چهار هزار دانش آموزان در شهرستان های استان تهران آغاز شد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از شروع اجرای پروژه ششم توسعه در مدارس با هدف بررسی وضعیت موجود اجرا و ارزشیابی درس تربیت بدنی، فضاها و تجهیزات ورزشی، بررسی فعالیت های ورزشی خارج از مدرسه دانش آموزان، نیاز سنجی آموزشی مدیران مدارس، نیاز سنجی آموزشی معلمان تربیت بدنی (در دو بخش علمی و عملی) و ارزیابی آمادگی جسمانی خبر داد.

معاون تربیت بدنی و سلامت  آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  گفت: کمیته های اجرائی، پشتیبانی و گروه ارزیابان، اجرای میدانی پروژه برنامه ششم توسعه را  در سه دوره تحصیلی با حضور 4 هزار دانش آموز دختر و پسر از 60 مدرسه در 5 منطقه پاکدشت، شهریار، ناحیه دو بهارستان، رودهن و ناحیه دو شهرری از 20 فروردین ماه رسماً کار خود را آغاز نمودند..

رحیم افزود : جلسات توجیهی برای کارشناس مسئولان مناطق منتخب در مورخ 14 و 21 اسفند برگزار گردیده است که در آن جلسات ضمن معرفی کمیته اجرائی و کمیته پشتیبانی به تشریح نحوه اجرای همسان و با  کیفیت در حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل شهرستان های تهران پرداخته شد. رحیم گفت: جلسات توجیهی گروه ارزیابان مناطق با حضور اعضاء کمیته اجرائی و پشتیبانی در مناطق قبل از آغاز طرح برگزار گردید.

 رحیم در پایان عنوان کرد  امید است  به پشتوانه همدلی و همراهی همه عزیزان در جهت پیشبرد هرچه بهتر این طرح، گام های موثری در رشد و شکوفائی دانش آموزان در تمامی ابعاد برداریم .

به اشتراک بگذارید :