23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۹:۴۹:۱۲
کد مطلب:  3vEw8yfQ
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
17 نفر از دانش آموزان آموزشگاه دخترانه فرزانگان چهاردانگه به مرحله دوم المپیادهای کشوری راه یافتند

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه از راه یابی 17 نفر از دانش آموزان آموزشگاه دخترانه فرزانگان این منطقه به مرحله دوم المپیادهای علمی کشوری خبر داد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هادی حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه از راه یابی 17 نفر از دانش آموزان آموزشگاه دخترانه فرزانگان این منطقه به مرحله دوم المپیادهای علمی کشوری خبر داد.

حنیف نیا ضمن اعلام این خبر افزود: این المپیاد در 8 رشته فیزیک، زیست شناسی، کامپیوتر، شیمی، ریاضی، نجوم و اختر فیزیک، ادبی و سلول های بینادی و پزشکی بازساختی در سال 95 برگزار گردید که دانش آموزان  13 منطقه آموزشی شهرستانهای استان تهران در آن به رقابت پرداختند و در مجموع 144 دانش آموز پسر و 67 دانش آموز دختر شهرستان ها به مرحله دوم المپیاد کشوری راه پیدا کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از راهیابی 17 نفر از دانش آموزان دختر آموزشگاه فرزانگان این منطقه در 5 رشته به مرحله دوم کشوری خبر داد و افزود: بر این اساس سهم کسب شده دانش آموزان چهاردانگه از مجموع 67 دانش آموز دختر راهیافته به مرحله دوم برای منطقه چهاردانگه 25 درصد می باشد که این یک موفقیت بسیار مهم برای منطقه محسوب می شود.

وی همچنین در تشریح این موفقیت کسب شده ضمن تقدیر از زحمات مدیریت و مجموعه همکاران آموزشگاه فرزانگان چهاردانگه،از دانش آموزان زهرا پرنیاباران، ناهید زارعی، هانیه سرآبادانی و ملیکا علیزاده بهرامی در المپیاد ریاضی،پریناز اسدنژاد، مهرناز اسدنژاد، فاطمه شیروانی زاده و پرنیان قاسمی در المپیاد علمی زیست شناسی، مطهره بهزادی،زهرا پرنیاباران، زهرا خلفی و مریم زند سرابی در المپیاد علمی شیمی، هانیه علیزاده، ملیکا علی زاده بهرامی و محدثه قاسمی در المپیاد علمی کامپیوتر، پریناز اسدنژاد و درسا سیمیاری در المپیاد علمی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، صمیمانه تقدیر نموده و از آنها خواست تا با اهتمام ویژه برای کسب موفقیت در مرحله دوم تلاش نمایند.

شایان ذکر است دومین مرحله از المپیادهای علمی دانش آموزان مدارس فرزانگان کشور در 8 رشته از تاریخ 29 فروردین لغایت اول اردیبهشت سال 96 برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :