23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۸:۱۴:۲۰
کد مطلب:  GLwaHmut
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی خبرداد:
شرکت بیش از ۵۲ هزار نفر در دوره‌های توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از شرکت بیش از ۵۲ هزار نفر در دوره‌های توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان نهضت سواد آموزی، علي باقر‌زاده با بيان اين كه تا آخر اسفند ماه سال گذشته، ۵۲ هزار و ۷۴۶ آمو‌زش دهنده در این دوره ثبت‌نام کرده اند، اظهاركرد: اکنون سایر اقدامات در نظر گرفته شده برای دوره‌های توانمندی در حال اجراست که از جمله آن می‌توان به آماده‌سازی درسنامه‌های مختلف برای آموزش دهندگان و بار‌گذاری مطالب روی سایت جهاد دانشگاهی اشاره کرد.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره اینکه ویرایش اطلاعات آموز‌ش دهندگان همچنان امکان‌پذیر است، تصريح کرد: آموزش دهندگان با مراجعه به پر‌تال جهاد دانشگاهی و از طریق پروفایل خود امکان دریافت محتوای الکترونیکی را دارند. همچنین فرصتی ایجاد شده تا افراد از طریق تلفن همراه فیلم‌های آموزشی را دریافت کنند.

وي خاطرنشان کرد: همزمان با تولید محتوا و بار‌گذاری دروس روی سایت، روند طراحی آزمون نیز در حال اجرا است و پس از قبولی در آزمون اعطای گواهینامه به آموزش دهندگان انجام می‌شود.

باقرزاده با بیان اینکه به جز پر‌تال جهاد دانشگاهی هیچ مرجعی برای ثبت‌نام دوره‌های توانمندسازی آموز‌ش دهندگان وجود ندارد، افزود: به جز ۳۸ هزار تومان مبلغ ثبت‌نام، وجه دیگری نباید برای آموز‌ش دهندگان در نظر گرفته شود.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی بيان کرد: تمام محتوای مورد نیاز آموز‌شیاران از طریق پر‌تال جهاد دانشگاهی در اختیار آنان قرار می‌گیرد و آن‌ها لازم نیست خریدی برای دریافت محتوا داشته باشند که البته اطلاعیه‌هایی برای چگونگی روند کار انجام می‌شود تا آموز‌ش دهندگان از روال کار مطلع باشند.

وي افزود: آموز‌ش دهندگان توجه داشته باشند که هیچ ارتباطی بین ثبت‌نام دوره‌های توانمندسازی و استخدام آن‌ها وجود ندارد بلکه این دوره‌ها تنها به منظور ارتقای سطح عملکردی آنان برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید :