20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۲:۰۷:۳۸
کد مطلب:  cBpbInQD
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرتهران:
معلم دوره ابتدایی غیر از تخصص و آگاهی، تعلق و دلبستگی به حوزه ابتدایی دارد

بازدید معاون آموزش ابتدایی شهرتهران از نمایشگاه جابربن حیان منطقه 5

            به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،جهان آرای معاون آموزش ابتدایی با همراهی اسماعیلی رییس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی شهر تهران پس از یک نشست صمیمی با میرشفیعی مدیر منطقه ،از نمایشگاه طرح جابر منطقه در محل دبستان شهدای معلم بازدید بعمل آوردند .

میرشفیعی پس از خير مقدم به حاضرین ،تشكر از همكاران منطقه 5  و حوزه معاونت آموزش ابتدايي اظهار داشت : خوشبختانه نگاه خدمتگزاری و حل مشکل در منطقه حاکم است 

وی افزود : یکی از ویژگی های منطقه تاكيد بر توان نيروي انساني ، اهمیت به هویت دانش آموزان و نگاه یکسان به مدارس دولتی و غیر دولتی می باشد .

میرشفیعی بیان داشت :  دو اصلی که سبب پویای هر سازمانی می شود ، آموزش و نظارت است که  معمولا مورد غفلت قرار مي گيرد به تعبیری یا  خوب آموزش  نمي دهيم و  نظارت سخت گيرانه انجام می دهیم و یا آموزش مي دهيم و نظارت را رها مي كنيم که خدا را شکر ما اين دو اصل را در منطقه در كنار هم مورد توجه قرار داده ایم . آموزش با کیفیت بالا و نظارت با نگاه همکاری .

سپس جهان آرای به بیان توضیح  ارزشيابي توصيفي و طرح جابر پرداخت و تصریح کرد :  مجموعه موفق در مقطع ابتدایی مجموعه ای است که غیر از تخصص و آگاهی ، تعلقات پاک و دلبستگی به حوزه ابتدایی داشته باشد و جایگاه رفیع مقطع ابتدایی در منطقه نتیجه توجه به همین دو خصوصیت است .

وی در ادامه به مراحل تکمیل طرح جابر در مقطع ابتدایی پرداخت و افزود : این طرح از فعالیت های پراکنده علمی در مدارس آغاز و پس از گذر زمان و پیگیری های انجام شده بصورت پروژه های علمی و خلق اثر تبدیل شد و اکنون نتایج این طرح در سطح مدرسه ، منطقه ، استان و کشوری مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرد .

در پایان کلیه مدعوین از  نمایشگاه جابر در سطح منطقه بازدید بعمل آوردند.

به اشتراک بگذارید :