20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۰:۰۹:۰۳
کد مطلب:  tB0QbWKe
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
مجموعه تجارب برتر معلمان قرچکی چاپ می شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: مجموعه تجارب برتر معلمان شهرستان قرچک چاپ و در اختیار نیرو های تازه وارد قرار داده می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به نقل از قرچک،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: یکی از نکات مهمی که موجب پیشرفت و ترقی یک سازمان می شود، انتقال تجارت نیروهای با تجربه به نیروهای تازه نفس است.

 

وی خاطر افزود: در نظر داریم تا در قالب طرحی فراگیر در سطح شهرستان، تجارب و خاطرات همکاران فرهنگی خود را به نظر دیگر همکاران خود برسانیم.

 

مدیرآموزش و پرورش قرچک گفت: از همکاران علاقه مند دعوت می شود تا برای مشارکت در این طرح و انتقال تجارب ارزشمند خود به سایر همکاران و ایجاد هم افزایی بین مدرسان، دل نوشته و تجارب برتر خود در طول دوران تدریس را در اختیار گردآورندگان قرار دهند.

 

وی ادامه داد: آثار ارسالی به صورت یک مجموعه گردآوری و به نام خود همکاران چاپ می شود.

 

نیکبخت تصریح کرد: براساس ارزیابی های به عمل آمده از سوی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، شهرستان قرچک با مشارکت  بیش از 1500 نفر از همکاران فرهنگی در سامانه تکریم و بزرگداشت مقام معلم در نشانی  http://EBL1.ir/TAKRIM  توانست رتبه نخست استان را در بین مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران از آن خود کند.

 

مدیر آموزش و پرورش قرچک خاطر نشان کرد: شاخص پذیرفتگی همکاران و مشارکت رئیس انجمن در بررسی انتخاب معلم  نمونه از ویژگی های جدید دستورالعمل برنامه ریزی تکریم و بزرگداشت مقام معلم در سال جاری است.

 

این مقام مسئول در پایان گفت: استفاده مطلوب از هفته معلم به عنوان نماد بزرگداشت مقام معلم با تاکید بر نقش الگویی استاد شهید مرتضی مطهری، تجلیل از معلمان و مقام معلمی، توجه به جلوه های ویژه معلمی، توجه خاص به پیشکسوتان و بازنشستگان و تجلیل و تکریم آنان از جمله اصول و سیاست های حاکم بر برنامه های تکریم مقام معلم در شهرستان قرچک است.

به اشتراک بگذارید :