23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۴۸:۳۰
کد مطلب:  aza62B4f
معاون توسعۀ مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
خانواده تعالی بخش جامعه است

معاون توسعۀ مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش «ولایت و گل یاس» گفت:خانواده تعالی بخش جامعه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، همایش «ولایت و گل یاس» به مناسبت نکوداشت میلاد حضرت زهرا (س) و حضرت امیرالمؤمنین (ع) در سالن همایش های ولایت این اداره کل برگزار شد.

در این آئین اعضای شورای معاونین اداره کل، مدیران آموزش و پرورش و کارشناسان امور بانوان مناطق 21 گانۀ شهرستان های استان تهران حضور داشتند.

یدالله شهبازبیگی، معاون توسعۀ مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این آئین، با اشاره به این امر که سخن گفتن پیرامون حضرت علی (ع) و فاطمه (س)بسیار دشوار است، گفت: صحبت کردن پیرامون معصومین زمانی به دل می نشیند که رفتار و سیرۀ آنان الگوی جامعه قرار بگیرد.

این مقام مسئول در پایان نقش بنیادین خانواده در جامعه را نقشی تعیین کننده و حساس برشمرده و افزود: خانواده  تعالی بخش جامعه است.

در این همایش گروه سرود دانش آموزان منطقۀ رباط کریم به اجرای برنامه پرداخته و برنامه های متنوعی چون مداحی پیرامون حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) و اجرای موسیقی برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :