20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۰۹:۰۷:۴۸
کد مطلب:  hzwuCvhM
در آستانه آغاز سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال:
شورای اداری آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد

در آستانه آغاز سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شورای اداری آموزش و پرورش منطقه کهریزک با حضور مدیریت و کارکنان این اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازکهریزک، در آستانه آغاز سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با حضور افضلی نیا مدیریت و شورای معاونین و کارکنان آموزش و پرورش کهریزک، شورای اداری در محل نماز خانه این اداره برگزار شد.

محمد رضا افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک ضمن تبریک سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مزین گردیده است، گفت: امید است با بکارگیری همه توان  در جهت محقق نمودن اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام های موثرتری برداریم.

وی در ادامه افزود: آماده کردن دانش آموزان و جوانان برای ورود به اجتماع و همچنین امر تولید و اشتغال نیازمند همکاری همه جانبه بوده و باید هر آنچه که در توان داریم دریغ نکنیم.

افضلی نیا تصریح کرد: جوانان ایرانی همیشه نشان داده اند که می توانند و فراهم نمودن زمینه بروز خلاقیت ها و استعدادهای این عزیزان باید بیش از پیش بوجود آید.

گفتنی است در پایان این نشست همکاران فرهنگی اداره آموزش و پرورش کهریزک در خصوص انجام برنامه های خود در سال جدید به ارائه گزارش فعالیت های پیشنهادی پرداختند.

به اشتراک بگذارید :