23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۰۸:۳۲:۴۲
کد مطلب:  J10C4sxn
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در پردیس:
هر کشوری که آموزش و پرورش موفقی داشته باشد، یقیناً جامعه ای نوین و پیشرفته خواهد داشت

آموزشگاه علاقبند در منطقۀ پردیس با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولین محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حافظی، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در این آئین، با اشاره به این امر که 650 هزار خیر در امر مدرسه سازی در کشور مشارکت دارند، گفت: 35 درصد از مدارس کل کشور توسط خیرین مدرسه ساز بنا شده است.
وی در ادامه ضمن اذعان به این امر که ملت بزرگ ایران در امر مقدس مدرسه سازی عزمی راسخ دارند، ادامه داد: جهاد مدرسه سازی، جهادی مقدس در کسب توفیق فراگیری دانش و سواد برای دانش آموزان این سرزمین است.
این مقام مسئول آموزش و پرورش را مهم ترین بستر توسعۀ پایدار هر جامعه دانسته و در همین راستا، اظهار داشت: هر کشوری که آموزش و پرورش موفقی داشته باشد، یقیناً جامعه ای نوین و پیشرفته خواهد داشت.
حافظی، نیل به جامعه ای موفق را نیازمند مشارکت با عزم جدی و راسخ مردم هر جامعه دانسته و با اشاره به این امر که توسعۀ مشارکت های مردمی در امر مدرسه سازی می تواند بستر پرورش استعدادهای نهفتۀ کشور را فراهم آورد، اظهار امیدواری کرد: امید است که بتوانیم افراد بیشتری را در جامعه به سمت این کار بزرگ و خداخواهانه سوق دهیم و روز به روز بر تعداد خیرین مدرسه ساز اضافه شود.

به اشتراک بگذارید :