20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۵:۰۱:۲۶
کد مطلب:  Q68T90mt
فرماندار پردیس در آئین افتتاح مدارس خیر ساز:
آموزش و پرورش نیازمند دستان بزرگ و توانمند خیرین مدرسه ساز است

فرماندار پردیس، در آئین آغاز بهره برداری از آموزشگاه خیرساز علاقبند در این شهرستان گفت: آموزش و پرورش نیازمند دستان بزرگ و توانمند خیرین مدرسه ساز است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مرتضی حیدری، فرماندار شهرستان پردیس، در آئین بهره برداری از آموزشگاه علاقبند در این شهر، با اشاره به این امر که امروز به وجود خیرین مدرسه ساز در جامعه افتخار می کنیم و زحمات خیرین مدرسه ساز را ارج می نهیم، گفت: امیدواریم بتوانیم گام های بزرگی در راه تعلیم و تربین دانش آموزان این سرزمین برداریم.
وی در ادامه با اشاره به این امر که امروز با توجه به گسترش مسکن مهر در شهرستان پردیس، جمعیت دانش آموزی این منطقه در حال افزایش است، ادامه داد: برای احداث مدارس جدید در پردیس تنها نمی توان به اعتبارات دولتی تکیه کرد و آموزش و پرورش در این حوزه نیازمند دستان بزرگ و توانمند خیرین مدرسه ساز است.
حیدری در ادامه با اشاره به این امر که در سال گذشته حدود 2 هزار 500 دانش آموز  به دانش آموزان شهرستان پردیس اضافه شده است، اظهار داشت: با وجود واحد های مسکونی مسکن مهر آمار دانش اموزان این شهرستان رو به افزایش است .
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امید آن داریم که با دستان توانمند خیرین مدرسه ساز در کشور بتوانیم در تجهیز فضای آموزشی گام های جدیدی برداریم و در رشد و اعتلای فرزندان این سرزمین اهتمام ورزیم.

به اشتراک بگذارید :