23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۱:۳۴:۲۰
کد مطلب:  xaROMGbL
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
30 درصد از فضاهای آموزشی شهرستان های استان تهران توسط خیرین مدرسه ساز بنا شده است

آموزشگاه علاقبند در منطقۀ پردیس با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولین محلی به بهره برداری رسید .

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این آئین، ضمن تبریک به دانش آموزان و فرهنگیان این منطقه، این اقدام را توسط خیر، اقدامی بزرگ و ارزشمند برشمرده و در ادامه، گفت: درشهرستان های استان تهران در 4 سال گذشته اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی صورت گرفته است.
وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از این امر که در دولت تدبیر و امید تا به امروز در حدود 500 فضای آموزشی به مجموع فضاهای آموزشی شهرستان های استان تهران افزوده شده است افزود: مدارس مسکن مهر شهرستان های استان تهران نیاز به بازسازی داشت که  با تلاش و کوشش مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران تا اندازه ای توانسته ایم بر مشکلات این مدارس فائق آییم.
این مقام مسئول با اشاره به این که 30 درصد از فضاهای آموزشی شهرستان های استان تهران توسط خیرین مدرسه ساز بنا شده است ادامه داد: خیرین مدرسه ساز فرشتگان یاری دهندۀ آموزش و پرورش هستند و اقدامات ارزشمند آنان شایستۀ تقدیر است.
فولادوند در بخشی دیگر از سخنان خود یاری و مشارکت خیرین مدرسه ساز در مواجهه با افزایش جمعیت دانش آموزی در شهرستان های استان تهران را یکی از مهم ترین ضرورت های پیش روی آموزش و پرورش دانسته و اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز می بایست با همیاری در جهت بهبود و نوسازی فضاهای آموزشی در شهرستان های استان تهران گام بردارند.
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به این امر که آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با رشد 6 درصدی دانش آموزی مواجه است تصرح کرد: بی شک اگر رشد و حمایت خیرین مدرسه ساز وجود نداشته باشد، آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند نقش متعالی خود را در زمینۀ اهداف  تعلیم و تربیت  دنبال کند.

به اشتراک بگذارید :