15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۳۸:۴۸
کد مطلب:  vzcgtq44
مدیر آموزش و پرورش خدا آفرین خبر داد :
پذیرش6700 نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان منطقه در نوروز96

مدیر آموزش و پرورش خداآفرین از پذیرش 6700 نفر روز در ستادهای اسکان فرهنگیان از آغاز تا پایان تعطیلات نوروزی این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی به نقل از خدا آفرین؛ فیروز رضاییان گفت: از آغاز تا پایان تعطیلات نوروزی سال نو، تعداد 6700نفر روز در ستادهای اسکان فرهنگیان این  منطقه پذیرش شدند و از این تعداد 3758 نفر روز جزو میهمانان فرهنگی و تعداد 2942نفر دیگر از کارکنان دولت و سایرافراد بوده اند.

مدیر آموزش وپرورش خدا آفرین افزود: در طرح اسکان میهمانان نوروزی سال 96 تعداد 10 مدرسه و یک خانه معلم  تجهیز شده اند که در قالب 64کلاس پذیرای میهمانان نوروزی در شهرستان بودند.

وی ادامه داد: خدمات اسکان آموزش و پرورش خدا آفرین منحصر به فرهنگیان نبود و علاوه بر فرهنگیان، سایرکارکنان دولت و حتی پذیرش آزاد نیز در ستادهای اسکان انجام شد که شاهد بیشترین رضایتمندی از خدمات آموزش و پرورش در نوروز امسال بودیم.

 شایان ذکر است که شهرستان خدا آفرین بعد از تبریز و جلفا در همه ایام نیمه اول فروردین در جذب و اسکان میهمانان نوروزی، رتبه سوم استانی را در پذیرش مسافران نوروزی داشت

به اشتراک بگذارید :