23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۰۹:۲۴:۱۸
کد مطلب:  1UMCNB5D
مدیر اموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان:
آیین گشایش جشنواره جابربن حیان در ناحیه یک بهارستان برگزار شد

آیین گشایش جشنواره جابربن حیان در ناحیه یک بهارستان با حضور لطفی سرپرست آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان ،بنار رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آموزشگاه شاهد شهید آوینی و با تعداد بیش از 453 پروژه علمی جابربن حیان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقا ازناحیه یک بهارستان ،لطفی سرپرست آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان گفت:  شناسایی استعدادهای دانش آموزان یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش است .

وی افزود: در این نمایشگاه 453 پروزه علمی از دانش آموزان دوره ابتدایی به نمایش گذاشته شده است.

لطفی ادامه داد: طرح های ارائه شده در بخش های علم و فناوری، تحقیق و پژوهش، طراحی و ساخت، مدل و منابع طبیعی و محیط زیست با ساده ترین وسایل و کم ترین هزینه و کاملا کاربردی به مدت 3 روز داوری می شود.

مدیر اموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان یادآور شد : خلاقیت، نوآوری و تفکر برای حل مساله از اهداف جشنواره جابربن حیان است و نفرات برتر این جشنواره به مرحله استانی که اردیبهشت ماه برگزار می شود، راه پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه بهترین خدمت به دانش آموزان آشنا کردن آنان با تفکر، تحقیق و پژوهش است، افزود: شناسایی دانش آموزان خلاق، مبتکر و مخترع و فکور از عمده ترین اهداف برپایی جشنواره جابربن حیان است.

 

به اشتراک بگذارید :