23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۰۸:۵۶:۴۷
کد مطلب:  PH7SGzTo
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری :
دو هزار و 937 نفر روز مسافر نوروزی در مراکز اسکان آموزش و پرورش ناحیه یک ری پذیرش شدند

مدیر اموزش و پرورش ناحیه 1 ری از پذیرش دو هزار و 937 نفر روز مسافر نوروزی از شهرهای مختلف در خانه معلم حضرت عبدالعظیم (ع) و مراکز اسکان آموزش و پرورش ناحیه یک ری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازناحیه یک ری، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری از پذیرش 476 خانواده در طی ایام تعطیلات نوروز خبرداد و گفت:فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان از روز شنبه 28 اسفند ماه سال 95 آغاز شد و در طی ایام تعطیلات نوروز 96 تعداد 476 خانواده که بالغ بر 2937نفر روز مسافر را شامل می شود در مراکز اسکان این مدیریت مورد پذیرش قرار گرفتند.

 

وی افزود: در طی این مدت تعداد 406 خانواده فرهنگی و 66 خانواده غیر فرهنگی در مراکز اسکان آموزش و پرورش ناحیه یک ری اسکان یافتند.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با بیان این مطلب که بیشترین مسافران از استان های اصفهان و خراسان رضوی بوده اند اظهار داشت: خانه معلم حضرت عبدالظیم (ع) وهنرستان امام علی به ترتیب با دارا بودن 14 و12اتاق و سوئیت  جزء مراکز اسکان دائمی و مدارس میثم با اختصاص 9 و دبستان علی اکبر طالبی با 5 کلاس نیز از مراکز اسکان موقت بوده وهمگی آنان از زمان شروع تعطیلات پذیرای مسافرین نوروزی بودند.

شایان ذکر است در طی ایام تعطیلات از مراکز اسکان ناحیه یک ری توسط عباسعلی باقری مدیر کل پشتیبانی  وزارت آموزش و پرورش، شهباز بیگی معاون پشتیبانی و عارفی رئیس اداره تعاون امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بازدید به عمل آورده شد و از روند خدمت رسانی به مسافرین ابراز رضایت گردید.

به اشتراک بگذارید :