14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ ۱۱:۴۱:۲۱
کد مطلب:  B4DfMsXq
روابط عمومي آموزش و پرورش منطقه 5 خبر داد:
بازدید نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از مراكز اسكان منطقه 5

روابط عمومي آموزش و پرورش منطقه 5 خبر داد: بازدید نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از مراكز اسكان منطقه 5

به  گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران  ، کمرئی مدیرکل شهر تهران ، لونی رئیس اداره تعاون و رفاه اداره کل و شورای معاونین از مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان و همچنین ساختمان در حال احداث خانه معلم منطقه 5 بازدید نمودند .

در این بازدید، بازدید کنندگان ضمن تبریک سال نو و همچنین صحبت با مسافران اسکان یافته ومرور فرمهای نظر خواهی از مسافران،  از نزدیک در جریان کم وکیف کار این مرکز قرار گرفتند .

کمرئی پس از خیر مقدم به تعدادی ازمسافرین،میزان رضایتمندی از خدمات دهی وامکانات جهت اسکان آنان را جویا شد که مسافران از این امر اظهار رضایت نموده واز مسئولان تشکر نمودند. َ

در این راستا میرشفیعی خاطر نشان کرد: مهمترین اصل در ستاد اسکان نوروزی منطقه ، کسب رضایتمندی همکاران و میهمانان  نوروزی است وتمامی امکانات به کار گرفته شده است تا مسافران نوروزی با خاطره ای به یاد ماندنی تهران را ترک کنند.

مدیر منطقه ضمن توصیه به رعایت کرامت انسانی، خدمات‌رسانی مناسب به همکاران فرهنگی به  مسئولین این مرکز ، خواستار جلوگیری از تضییع وقت و حقوق آن‌ها در ایام نوروز شدو بیان داشت : مسافرین نَوروزی به عنوان سفیران فرهنگی شهر ودیار خود هستند از این رو وبا توجه به دستورات دینی در خصوص تکریم میهمان و تکیه بر خصلت میهمان نوازی ایرانیان بر ما وظیفه است زمینه ی افزایش رضایتمندی همکاران را از اسکان های نوروزی  فراهم نماییم.

در پایان کمرئی ضمن بازدید از ساختمان در حال احداث خانه معلم از ساخت اسكان فرهنگيان در سالهاي آتي خبردادو  اظهار کرد :

باتوجه به اهميت اسكان فرهنگيان براي رفاه حال معلمان امید است در سالهاي آينده بتوانیم امکانات رفاهی بیشتری فراهم آورید تا فرهنگيان محترم بتوانند احساس تعلق و آرامش بيشتري داشته باشند .

وی در جریان این بازدید ازتلاشهای اعضای ستاداسکان منطقه 5 در بخشهای مختلف قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید :