24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ ۰۹:۳۰:۴۳
کد مطلب:  DHzZL0om
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان:
تاکنون بیش از 46 هزار نفر در مراکز اقامتی آذربایجانشرقی اسکان داده شده اند

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی از اسکان 46 هزار و 435 نفر روز گردشگر فرهنگی و غیر فرهنگی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان تا پایان هفتم نوروز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجانشرقي،بهروز اصغری اردلانی اظهار داشت: از 26 اسفندماه 95 تاکنون 46 هزار و 435 نفر روز مسافر فرهنگی و دیگر افراد در مدارس و  مراکز اقامتی اسکان یافته اند.

وی افزود: بیشترین پذیرش مربوط به شهرهای جلفا، خدا آفرین و کلیبر بوده است و شهرستانهای بناب – هشترود- اهر- ایلخچی – عجب شیر – صوفیان و چاراویماق رتبه های بعدی جذب گردشگر را به خود اختصاص دادند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان گفت: در طرح نوروزی امسال علاوه بر مدارس، خانه های معلم، باشگاه فرهنگیان استان و سایر مراکز، آماده پذیرش مسافران و گردشگران نوروزی است.

اصغری از دایر بودن 2000 اتاق در مدارس استان برای پذیرش مسافران نوروزی خبر داد و افزود: همچنین خانه های معلم در تبریز و مناطق استان آماده پذیرش مهمانان نوروزی است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: تاکنون 5 هزار و 159 خانوار در مراکز فرهنگی استان در قالب 18 هزار و 574 نفر و 46 هزار و 435 نفر روز  در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان پذیرش شدند.

 

به اشتراک بگذارید :