12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ ۱۵:۳۴:۰۳
کد مطلب:  FmsQSZBB
صادق خانی نایب رئیس ستاد اسکان نوروزی ناحیه یک :
با تمام قوا در خدمت زائران بانوی کرامت هستیم

عبدالله صادق خانی معاون پشتیبانی ناحیه یک و نایب رئیس ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در گفتگویی به تشریح عملکرد حوزه کاری خویش پرداخت .

به گزارش ادارهاطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم به نقل از روابط عمومی ناحیه یک ؛ عبدالله صادق خانی معاون پشتیبانی ناحیه یک با تبریک حلول سال نو که از سوی مقام معظم رهبری به نام" سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال" نامگذاری شده است و عرض خداقوت به کلیه عوامل اسکان مخصوصا سرایداران محترم گفت: امسال جهت ارائه بهترین خدمات به میهمانان بانوی کرامت  و نمازگزاران مسجد مقدس جمکران،  بیش از 90 واحد آموزشی با درجات" ویژه ، الف و ب " در اختیار ایشان گزارده شده است .

وی افزود: با مساعدت اداره کل محترم امسال حدود 250 تخته فرش نو ،70 دستگاه یخچال جدید ، تعدادی گیرنده دیجیتال ، وسایل نظافت و شوینده در بین مدارس توزیع گردیده و تا پایان  تعطیلات نوروز هرگونه کمبودی بلافاصله جبران خواهد شد.

صادق خانی در پایان این مصاحبه با اشاره به حضور خوب میهمانان نوروزی خاطرنشان کرد: تا پایان روز دوم فروردین پذیرای بیش از 21000 نفرروز در قالب حدود 6000هزار خانوار در مدارس ناحیه بوده ایم و امیدواریم تلاش اعضای ستاد اسکان و سرایداران تلاشگر مورد قبول حضرات معصومین علیهم السلام قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :