12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ ۱۱:۳۶:۴۵
کد مطلب:  CxwuTZfM
غافلگیری مسافران نوروزی استان قم دربارش باران بهاری /پذیرش نزدیک به 127هزار نفر روز مسافر در آموزش و پرورش استان

بارش باران بهاری که از اوایل صبح روز سوم فروردین ماه برای دومین باراز آغاز سال جدید در قم آغاز شده بود ، مسافران نوروزی استان را غافلگیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان  قم "حمید رضا شیخ الاسلام "مدیر کل و رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش استان قم با تاکید بر این که برای دومین مرحله باران بهاری چهره قم را زیباتراز روزهای گذشته کرده است گفت :البته این زیبایی به غافلگیری مسافرین و زائرین عزیز نیز منجرگردیده  و آن ها را از مکان های مختلف به سمت و سوی پایگاه های پذیرش آموزش و پرورش روانه ساخته است.

وی افزود :تحت هر شرایطی آمادگی لازم را برای پذیرش مهمانان و زائرین عزیز شهر مقدس قم داشته و داریم و از تمام ظرفیت های لازم نیز استفاده کرده و خواهیم کرد تا ایامی به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای مسافرین عزیزشهر مقدس قم رقم بخورد.

وی ادامه داد: در روزهای بارانی آغازین روزهای سال جدید بسیاری از مسافرین نوروزی که در معابر، بوستان ها و حاشیه های رودخانه  ومحدوده حرم کریمه اهل بیت سلام الله علیها ، پیاده روها و کمپینگ های شهر قم چادر زده بودند بلافاصله به محل های اسکان آموزش و پرورش مراجعه و مورد پذیرش واقع شدند.

رئیس ستاد اسکان آموزش وپرورش استان قم  افزود: همواره سعی و تلاش مجموعه عزیزان درستادهای اسکان امجام خدمات سریع به زائرین عزیز بوده و در این وزها و شب های  به یاد ماندنی نیز تلاش شد تا بدون هیچگونه مشکلی از زائرین پذیرایی و استقبال گردد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان قم  از پذیرش و اسکان 126هزارو 974 نفر روز مسافرتاپایان  روزدوم  فروردین خبر داد واظهارکرد : این تعداد مسافر در قالب 23هزارو 515خانوار در سامانه پذیرش ثبت گردیده است.

شیخ الاسلام با آرزوی موفقیت روز افزون و سالی سرشار از نیکویی برای هموطنان عزیز گفت : فرصت های خدمتگزاری به مردم بخصوص زائرین حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ومسجدمقدس جمکران از بهترین فرصت های  پیش آمده برای مجموعه عوامل اسکانی آموزش و پرورش است که سعی و تلاتش می کنیم از آن به بهترین وجه ممکن استفاده نماییم.

وی در پایان گفت : امید است در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری  حفظه الله تعالی سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده است بتوانیم در تحقق منویات حکیمانه رهبری فرزانه انقلاب اقدامات جدی را در آموزش و پرورش به عمل آوریم.

به اشتراک بگذارید :