12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۸:۰۴:۰۷
کد مطلب:  n3KXXhFh
علی مصباح در گفتگویی با روابط عمومی تشریح کرد:
بازرسی های مستمر برای ارائه بهترین خدمات به میهمانان بانوی کرامت

بازدید از مدارس اسکان با هدف ارتقاء کیفیت پذیرش میهمانان نوروزی و رسیدگی به تخلفات احتمالی از مهم ترین وظایف کمیته بازررسی و نظارت ستاد اسکان فرهنگیان می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و ر وابط عمو می آموزش و پرورش استان قم به نقل روابط عومی ناحیه یک ؛علی مصباح مسئول کمیته بازرسی و نظارت در گفتگویی با روابط عمومی ناحیه یک با بیان مطلب فوق گفت : از 15 بهمن 1395 گروه های 2 و 3 نفره با حضور در مدارس اسکان به بررسی مشکلات و کاستی های موجود از نظر تعداد فرش های موجود ، بهداشت و نظافت، تاسیسات گرمایشی ، قفل کلاس ها و ... پرداخته و با ارائه گزارش به ستاد اسکان نسبت به رفع نواقص اقدام لازم را انجام داده اند.

وی افزود : تهیه فرم های بازرسی، ثبت وضعیت اسکان مسافرین، رسیدگی به شکایات زائرین ومیهمانان حرم کریمه اهل البیت علیهم السلام ، پیگیری موارد تخلف مسافرین با هماهنگی حراست و نظارت بر نحوه پذیرش زائرین و مبالغ دریافتی از ایشان طبق تعرفه های مصوب از وظایف کمیته بازرسی تا پایان ایام اسکان می باشد.

مصباح در پایان  بازرسی مستمر و 24 ساعته از اماکن اسکان و همراهی با مسئولین شهر و استان در بازدید از مدارس میزبان زائران کریمه سلام الله علیها و پیگیری نیازهای مدارس و میهمانان نوروزی و رفع نواقص در طول روزهای آغازین سال نو را از دیگر امور این کمیته دانست .

ایشان درایان ایم مصاحیه ، عنایات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را رمز موفقیت خادمان کریمه (س) در ارائه خدمات مطلوب و شایسته به زائران حضرت دانست و اظهار امیدواری کرد: زحمات عوامل اجرایی ستاد اسکان اعم از اعضای اصلی ستاد ، کاربران و سرایدارن و مدیران مدارس مورد قبول حق تعالی واقع شود.

 

به اشتراک بگذارید :