18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۰:۴۷:۵۹
کد مطلب:  fmKSz57A
مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در آئین افتتاح مرکز آموزشی-رفاهی ناحیه ری:
امسال آموزش و پرورش میزبان یک میلیون میهمان نوروزی است

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح اسکان موقت نوروزی فرهنگیان در 700 شهر کشور خبر داد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عباس باقری، مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش که به منظور افتتاح مرکز رفاهی «حضرت عبدالعظیم (ع)» در شهر ری حضور یافت، گفت: آموزش و پرورش در کشور سهم عمده ای در اسکان موقت میهمانان و مسافران نوروزی را به خود اختصاص داده است.
وی توسعۀ هر کشور را در تقویت خانواده و آموزش و پرورش دانسته و افزود: ساخت و تجهیز مراکز آموزشی – رفاهی ویژۀ فر هنگیان تکریم از مقام والای معلم است.
مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: پیش بینی می شود امسال در طرح اسکان نوروزی موقت فرهنگیان 30 هزار نفر-خانوار از اعضای خانواده های معزز فرهنگیان در مراکز اسکان پذیرش شوند.
وی در پایان اظهار داشت: در برخی از شهرستان های کشور، اسکان مسافران نوروزی صرفاً بر عهدۀ آموزش و پرورش است که در مجموع 80 درصد مراکز اسکان نوروزی موقت برای فرهنگیان و 20 درصد برای غیر فرهنگیان می باشد.
شایان ذکر است با حضور باقری، مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، شهباز بیگی، معاون پشتیبانی و توسعۀ مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری، محمد اسدنژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ دوی ری، مرکز آموزشی-رفاهی حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) افتتاح شد.

به اشتراک بگذارید :