18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۲:۲۹:۵۰
کد مطلب:  7QhFRR4S
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
پدافند غیر عامل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بر سکوی برتر نشست

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حوزه پدافند غیرعامل در بین تمامی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور رتبه برتر را به دست آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و رییس کمیته پدافند غیر عامل اداره کل اظهار داشت: با توجه به فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری درباره ضرورت تشکیل پدافند غیر عامل در دستگاه های اجرایی کشور،  اقدامات گسترده ای در این اداره کل صورت گرفت.

وی افزود: به منظور آمادگی بیشتر در برابر تهدیدات نوین و با هماهنگی و همکاری کمیته های پدافند غیر عامل مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران ، تلاش های جدی در راستای فرهنگ سازی  و آموزش های لازم صورت گرفته است .

فولادوند تصریح کرد: با توجه به اینکه هدف و کارکرد اصلی پدافند غیر عامل، پیشگیری از نفوذ دشمن با اقدامات غیر مسلحانه است، این اداره کل با انجام اقدامات موثر کوشید تا در زمینه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای مصون سازی، آموزش و فرهنگ سازی بیشتر در زمینه پدافند غیر عامل گام های ارزنده ای بردارد .

شایان ذکر است ،سید حسین هاشمی استاندار و رییس شورای پدافند غیر عامل استان تهران در آخرین نشست شورای پدافند غیرعامل استان تهران در سال 95 که با حضور اعضای شورا برگزار گردید، با اهداء لوح تقدیر به عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اقدامات این اداره کل در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر به عمل آورد.

به اشتراک بگذارید :