18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۲:۲۸:۴۷
کد مطلب:  cRccI80t
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کارگاه آموزشی سدا ویژه مسئولین سالن های ورزشی برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مسئولین سالن های ورزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: نظر به لزوم ثبت اطلاعات درآمدی و ارسال شیوه نامه چگونگی ثبت درآمد در سامانه جدید به نشانی اینترنتی daramad. Teo.ir ،این ادره کل اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مسئولین سالن های ورزشی به میزبانی مرکزآموزش ضمن خدمت ری یک نمود.

وی با اشاره به حضور کلیه مسئولین سالن های ورزشی مناطق بیست و یک گانه در این دوره ، تاکید کرد:موارد فنی و آموزشی با محوریت اصول و مبانی مالی و قراردادهای فیمابین سالن ها و اشخاص حقیقی و حقوقی و نحوه گزارش دهی و دریافت و پرداخت،استفاده صحیح از دستگاه pos و pcpos  و سایر موارد در این دوره آموزش داده شد.

رحیم در ادامه ضمن برشمردن مزایای دوره مذکورتصریح کرد: شفافیت درآمد اماکن ورزشی،عدم سوء استفاده و دخالت عامل انسانی،بروز شدن اطلاعات مالی و بسیاری دیگر از محاسن این طرح می باشد که موجبات برنامه ریزی دقیق برای طرح ها و مخارج روزمره و هزینه های مرتبط با نگهداری و تعمیرات و سایر موارد هزینه ای در سالن ها را فراهم می آورد.

 

به اشتراک بگذارید :